Gratis

ARHITECT COORDONATOR SI MID-LEVEL

CARPAT RAIL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Carpat Rail cauta colegi noi pentru birourile din Cluj, Iasi, Bucuresti si Timisoara, iar daca esti in cautarea unei noi provocari profesionale si crezi ca ai cunostintele si abilitatile necesare pentru a ocupa aceasta pozitie, te invitam sa aplici si asteptam cu interes sa faci parte din echipa noastra.

Cerinte:
Studii superioare in specializarea arhitectura;
Experienta de minim 2 ani;
Drept de semnatura proiecte, inregistrat la OAR;
Redactarea planselor si memoriilor tehnice si ale planurilor conform normelor in vigoare, in diferite faze ale proiectului SF, DALI, DTAC, PTh, DE.;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Colaborare cu punctele de lucru ale companiei ;
Excelente abilităţi de analiză şi sinteză a datelor şi informaţiiilor;
Capacitate de a identifica soluţii şi de a lua decizii;
Abilitatea de a gestiona multiple proiecte/activitati simultan;
Orientare spre calitate şi atentie la detalii.

Descrierea jobului

Redactarea planselor si memoriilor tehnice conform normelor in vigoare, in diferite faze ale proiectului SF, DALI, DTAC, PTh, DE.
- Posibilitatea de a lucra in proiecte complexe, pe plan intern si international;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Posibilitati de integrare in procesul de coordonare a unei echipe de arhitecti;
- Conditii de munca la standarde europene;
- Birouri situate in zona centrala;
- Posibilitate de promovare;
- Echipa multiculturala;

CARPAT RAIL este o companie cu o echipa de inalta calificare profesionala, specializata in servicii de proiectare pentru proiecte complexe de infrastructura si inginerie, management de proiect, si coordonare.
Echipa CARPAT RAIL reprezinta incununarea cu succes a experientelor multor specialisti, pasionati de proiectare, care au armonizat obiectivele companiei cu daruirea si talentul pentru profesie.
Daca esti in cautarea unui loc de munca in care sa iti poti exprima aptitudinile, cunostintele si talentul, te invitam sa te alaturi echipei CARPAT RAIL.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024