Gratis

Arhitect/ Conductor arhitect/ Desenator tehnic

STRUCTURALIA PROIECT S.R.L.

Candidatul Ideal

- Absolvent al studiilor de arhitectura
- Cunoasterea avansata a programelor: Archicad;
- Cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare proiectarii;
- Experienta de proiectare, redactare si solutionare birocratica a proiectelor de arhitectura la nivel de SF, DTAC si PTh.

Descrierea jobului

- Management de proiect
- Conceptualizarea, redactarea si autorizarea proiectelor de arhitectura pentru constructii civile;
- Vizualizare arhitecturala pentru proiecte

Structuralia Proiect Srl este o societate care are ca domeniu principal de activitate servicii de proiectare pentru constructii civile. Proiectele intocmite sunt diverse, atat pentru beneficiari privati, cat si publici, iar formele de finantare sunt din bugete proprii, locale sau fonduri nermbursabile.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024