Gratis

ARHITECT CLADIRI / ARHITECT DE INTERIOR

ANNAHATA CREATION

Candidatul Ideal

VA RUGAM SA NE TRIMITE-TI CV-UL INSOTIT OBLIGATORIU DE PORTFOLIU LA ADRESA OFFICE@ANNAHATACREATION.COM, FARA PORTFOLIU APLICATIA NU VA FI LUATA IN CONSIDERARE.

CANDIDATUL IDEAL:

- Creativitate, atitudine pozitiva si constructiva, seriozitate, lucru in echipa
- Cunostinte avansate in Softuri 3D
- Absolvent studii superioare (facultate dе arhitectura/design interior);

- Cunostinte la nivel avansat de:

Archicad
Autocad Architecture
Sketchup
Se considera un plus:
3D Studio Max - Vray
Adobe Photoshop

Descrierea jobului

Cautam pentru ANNAHATA un arhitеct cladiri si/sau arhitect de interior.
Trecerea prin toate etapele de proiectare de la releveu, faza concept (randari) si dtac/proiectul tehnic.

Annahata are nevoie de :
- Arhitect de cladiri si/sau arhitect de interior
Se considera un plus cunostinte pentru arhitectura de interior :
- Abilitatea de a realiza toate fazele de proiectare pentru amenajarile de interior
- Elaborarea fazelor de concept, 3D, proiect tehnic, liste de cantitati

Beneficii :

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru tanar, placut si dinamic

ANNAHATA CREATION a fost infiintata in anul 2014, cu sediul in Bucuresti. Inca de la inceput compania noastra s-a axat pe proiecte care au obiective principale gasirea de solutii pentru diverse probleme arhitecturale, implementarea acestor solutii, executia si managementul proiectelor.
Succesul proiectelor noastre se datoreaza creativitatii, minutiozitatii si profesionalismului de care dam dovada, incepand de la concept si pana la livrarea finala catre client.
Succesul antreprenorial se bazeaza pe relatia dintre arhitecti si parteneri, denumita "afacere". Compania noastra este o punte de legatura intre idee si realitate, oferind servicii de la concept pana la finalizare, inclusiv amenajare, planificare a executiei, consultanta generala si management de proiect.
Nu ne pierdem in aspecte abstracte, ci ne concentram pe implementare, chiar si in timpul fazelor tehnice si de proiectare.

Te asteptam in echipa noastra!
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024