Gratis

Arhitect / Arhitect junior | Entry level | Mid level

ATELIER PROIECT 18 S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cunoasterea programelor ArchiCAD, AutoCAD; Reprezinta un avantaj cunoasterea si altor programe specifice pentru proiectare;
Studii superioare finalizate sau ultimul an al studiilor in domeniul arhitectura.
Experienta minim 6 luni – 1 an, in domenii de activitate similar;
Disponibilitatea pentru dezvoltarea cunostintelor de proiectare si de perfectionare a legislatiei si a normelor tehnice/ juridice necesare procesului de proiectare si avizare
Cunoasterea limbii engleze ( reprezinta un avantaj)
Abilitati de comunicare interpersonale;
Capacitatea de a lucra în echipa si individual;
Capacitate de structurare a informațiilor și prioritizare a sarcinilor cu respectarea termenelor.

Descrierea jobului

Elaborarea si detalierea desenelor tehnice; Scrierea si revizuirea rapoartelor tehnice conform specificatiilor de constructie;
Colaborarea cu personalul tehnic implicat in realizarea proiectelor
Relatii pro-active cu clientii si partenerii asociati pentru activitati de: intocmire relevee; documentatii pentru obtinere Certificat de Urbanism; documentatii obtinere avize; proiecte de arhitectura, DTAC, Pth, etc.

Companie cu perspective de dezvotare si extindere a business ului in domeniul ingineriei si domenii conexe.
Suntem specializati pe cladiri rezidentiale, locuinte individuale si vile de vacanta cu un grad ridicat de confort si design contemporan.
Calitatea arhitecturii, confortul in utilizare si eficienta sunt criteriile de baza pe care le urmarim.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024