Publicat 12 Mar 2019 | Reactualizat 09 Apr 2019 | Expiră 12 Apr 2019

Area Sales Supervisor Galati - Braila

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:
-Ai lucrat 4-5 ani in vanzari FMCG
-Cunosti bine piata bauturilor din zona Galati – Braila
-Iti place sa faci planuri si sa le realizezi
-Ai studii superioare economice (consituie un avantaj)

Descrierea jobului

De ce activitati te vei ocupa:
-Implementarea politicii de vanzari
-Monitorizarea pietei
-Dezvoltarea portofoliului de clienti
-Gestionarea relatiei cu distribuitorii, de la preluarea comenzilor la livrarea lor
-Coordonarea promotiilor

Descrierea companiei

Ce oferim?
Noi avem produse autentice si de calitate. Suntem Apemin Tusnad, o echipa de oameni deschisi la minte, ne intelegem bine si ne pasa de ce facem. Tinem la oamenii cu si pentru care lucram. Tinem la calitatea produselor noastre. Tinem la a construi sanatos. Facem mai mult decat vorbim. Invatam de la cei mai buni si ne bazam pe oameni si tehnologie. Aici gasesti colegi cu care poti lucra usor si poti promova atunci cand esti pregatit(a).

Spune-ne cine esti si ce ai facut (trimite-ne un CV) si ce conteaza pentru tine (in cadrul e-mail-ului) la adresa echipa@tusnad.com. Abia asteptam sa ne cunoastem.

Expirat
Area Sales Supervisor Galati - Braila  -  Apemin Tusnad SA