Gratis

Area Sales Representative

SC INTERNEBA SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerinţe:
- promptitudine în luarea decizilor;
- cunoaşterea generală a pieţei regionale de transporturi auto;
- disponibilitate de a-şi desfăşura activitatea în zona alocata;
- abilităţi sporite de comunicare şi negociere;
- ambiţios, dinamic, organizat şi responsabil;
- fidelitate şi stabilitate.

Descrierea jobului

- vanzarea anvelopelor de camion / agroindustriale / autoturisme catre enduseri si dealeri;
- realizarea target-ului;
- prezintă şi promovează produsele comercializate în conformitate cu standardele şi politica comercială a companiei;
- dezvoltă relaţia cu clienţii prin vizite de lucru;
- negociază şi urmăreşte derularea contractelor comerciale cu clienţii, respectarea condiţiilor contractuale;
- urmăreşte vânzările către clienţi precum şi încasările de la aceştia;
- prezintă raportul zilnic de activitate superiorilor ierarhici şi stabileşte împreună cu aceştia strategii de creştere a vânzărilor şi mărirea numărului de clienţii;
- intocmeşte si dezvolta baza de date cu firmele din zona arondată;
- informatii piata concurentiala preturi / calitate / strategii / propuneri contracarare.

Ofertă:
- maşină de serviciu, telefon;
- traininguri şi oportunităţi de dezvoltare personală şi profesională;
- fidelitate şi stabilitate pentru a lucra într-o companie de succes.

Descrierea companiei

Distribuitor autorizat anvelope
- Goodyear
- Sava
- WindPower
- Trelleborg
- Michelin
- Galaxy

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024