Publicat 13 Oct 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Area Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg va fi o persoana tanara, ambitioasa, responsabila, serioasa, cu abilitati de leadership.
Nivelul studiilor nu este esential, dar vor fi preferati cei cu studii superioare tehnice sau in management-marketing.
La fel, vor fi priotari cei care au infiintat un PF sau sunt actionari unici la un SRL cu activitate.

Descrierea jobului

Managerul zonal va trebui:
- sa formeze o echipa de vanzari pentru zona arondata, pe care sa o coordoneze si pentru activitatea careia isi va asuma raspunderea;
- sa intocmeasca rapoarte zilnice, saptamanale si lunare care sa reflecte activitatea intreprinsa si planificarile activitatilor ulterioare;
- sa intocmeasca analize de piata, strategii de marketing si abordare a potentialilor clienti;
- sa identifice oportunitatile si sa realizeze procesul de vanzare;
- sa participe activ la realizarea planului de vanzari;
- sa promoveze produselor firmei;

Managerul zonal va beneficia de:
- procent din valoarea contractelor incheiate;
- instruire in domeniu;
- perspective reale de dezvoltare a unei cariere de succes;
- bonusuri corelate cu performanta (autoturism de serviciu full-time, laptop, telefon mobil etc)

Firma OmniBusiness Consulting a inteles ca sansa romanilor de a se integra in marea Comunitate Europeana este prin specialisti capabili sa ofere raspunsuri si solutii oricaror intrebari si probleme ivite in managementul afacerii dumneavoastra si chiar in viata de zi cu zi.
In cadrul firmei lucreaza specialisti din diverse domenii, cu calificare profesionala de exceptie, cu experienta bogata in elaborarea lucrarilor de specialitate.
Avand in vedere necesitatea acuta de consultanta, exista perspectiva societatii de a-si infiinta puncte de lucru în marile orase ale tarii. Totodata, avand in vedere ponderea veniturilor din consultanta in Uniunea Europeana, din total PIB, OmniBusiness Consulting va continua eforturile pentru recunoasterea importantei deosebite a serviciilor de consultanta, atat pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii (IMM) corporatii mari, dar si pentru administratia publica.

Expirat
Area Sales Manager  -  SC Omnibusiness Consulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles