Gratis

AREA SALES MANAGER

FEREX PARTNER SRL

Candidatul Ideal

Esti interesat de vanzarile tip B2B ?
La Ferex Partner suntem in cautarea unei persoane cine sa ocupe postul de Area Sales Manager!
Alaturate echipei noastre si nu doar vei pune in aplicare strategia de vanzari a companiei tip B2B, dar vei fi implicat activ in dezvoltarea acesteia.

Suntem o companie specializata in otel. Angajamentul echipei noastre este acela ca pe langa produsele de inalta calitate sa oferim clientilor nostri cele mai bune servicii si cea mai buna experienta de client in fiecare zi. Prin urmare, echipa care face acest lucru posibil este caracterizata de o mare expertiza si dedicare.

De ce sa aplici la noi?
Pentru ca:
  • la noi te asteapta un mediu de lucru placut si o echipa tanara cu oameni care intodeauna incearca sa aiba rezultate de calitate
  • vei putea conta atat pe suportul colegilor cat si a superiorului
  • persoanele din conducere participa activ la buna desfasusare a activitatii, sprijinind si fiind alaturi de echipa
  • ideile tale vor fi apreciate si puse in pratica daca se dovedesc a fi eficiente
  • o sa ai un program de lucru care iti permite timp liber si pentru viata personala.
  • cand nu esti pe teren programul este de la 7:30 pana la 16:00 , astfel evitam si traficul cel mai ingrozitor
  • sistemul nostru de bonusare este conceput astfel incat sa merite sa obtii rezultate cat mai bune

​Vei face parte cu siguranta din echipa noastra daca:
- ai experienta de lucru relevanta intr-un rol similar.
- ai cel putin cunostinte tehnice de baza
- ai cunostinte PC (MS Office, Outlook)
- ai permis de conducere categ. B
- ai cunostine de limba engleza- nivel mediu
- constituie avantaj cunostinte de limba germana nivel mediu-

Descrierea jobului

Acestea vor fi responsabilitatile tale atunci cand te vei alatura echipei noastre:
  • promovarea companiei potentialilor clienti, din segmentul B2B
  • crearea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti, precum si mentinerea unei relatii profesionale, de lunga durata cu acestia
  • negocierea, intocmirea corecta a ofertelor si incheierea contractelor
  • monitorizarea activitatii competitorilor principali
  • realizarea rapoartelor periodice de activitate
  • indeplinirea obiectivelor din planul de vanzar

De ce merita pentru tine sa lucrezi pentru noi?
- in fiecare dimineata te asteapta un birou prietenos si luminos, unde ceaiul si cafeaua nu se termina niciodata.
- oferim salariu pana la 1500 euro net
- oferim tichete de masa de 30 lei.
- oferim tichete de vacanta si zile de concediu in plus in functie de vechime
- organizam activitati de team-building: bere, pizza, go-cart, bowling etc.
- contactul tau direct va fi managerul companiei, care te va indruma si te va ajuta sa castigi increderea clientilor cu usurinta si incredere

Aplica Acum!
Te asteptam in echipa!

Ferex Partner Srl este o companie privata, infiintata in anul 2013.

Domeniul nostru de activitatea este distributia produselor metalurgice din otel.

Ca urmare a increderii oferite de partenerii nostri in ultimii ani de activitate, am investit in echipamente moderne care sa ne permita sa livram catre clienti calitate maxima, in conditii optime de pret și timp.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024