Publicat 07 Mar 2018 | Reactualizat 06 Apr 2018 | Expiră 07 Apr 2018

Area Sales Manager

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm să ne întregim echipele!

Dacă ești doric să ieși din birou, ești dinamic și îți place să preiei inițiativa, hai la noi în echipă!!!

Must Have

  • Capacitatea de analiză și luarea deciziilor în timp util;
  • Cunoșterea avansată a tehnicilor de coaching și mentoring a membrilor echipei de vanzari directe;
  • Vânzarea, prezentarea și promovarea serviciilor;
  • Cunoștinte temeinice despre motivarea și dezvoltarea profesională a membrilor echipei din subordine;
  • Comunicativ, spirit de negociere și interacțiune cu potențialii parteneri, cât și cu angajații;
  • Bun organizator;
  • Operare PC (Office, email);
  • Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

  • Controlul, creșterea și dezvoltarea rețelei de vânzări pentru zonele arondate;
  • Propunerea și punerea în aplicare a strategiilor comerciale în vânzări și tehnici de negociere, raportat la regiunea alocată;
  • Mobilizarea tuturor resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor/target-ului de vânzări;
  • Prospectarea continuă a pieței;
  • Analizează statistica vânzărilor și elaborează planuri de vânzări trimestrial si anual;
  • Păstrează legatura cu partenerii și angajații din zona coordonată;
  • Organizează evenimente zonale;
  • 90% din activitate va reprezenta muncă de teren;
  • Program de vizite săptămânale pe teren sau lunare .
Beneficii:
  • Program flexibil;
  • Beneficii dinamice in functie de munca depusa;
  • Asigurare de viata;
  • Masina de firma;
  • Telefon mobil;
  • Laptop.

Suntem partener Orange Romania si Enel Energie. Vindem serviciile si produsele Orange/Enel catre persoane juridice si persoane fizice.

Cum este sa lucrezi la noi? Suntem un colectiv tanar, format din oameni ambitiosi, buni vanzatori si buni negociatori. Ne simtim bine impreuna, si suntem toti implicati in joburile noastre. Invătăm lucruri noi si de dezvoltam ca profesionisti si ca oameni.

Te asteptam si pe tine!!!!

Expirat
Area Sales Manager  -  Connect Mobile Telecom - Partener Orange Romania si Enel Energie