Gratis

Area Sales Manager - Transilvania/ Maramures

LEGEND COM SRL

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari de cel putin 3 ani in domeniul papetariei
Persoana dinamica, proactiva, cu atitudine pozitiva, fler si imaginatie;
Persoana responsabila, serioasa, demna de incredere;
Disponibilitate pentru munca de teren;
Orientare catre satisfacerea cerintelor clientilor;
Orientare catre rezultat;
Capacitate de adaptare si invatare rapida;
Permis conducere categoria B (OBLIGATORIU)
Aspect fizic placut; prezentabil/a;

Descrierea jobului

Efectuarea vizitelor regulate conform rutei zonei alocate;
Dezvoltarea portofoliului actual de clienti;
Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi;
Mentinerea si dezvoltarea relatilor profesionale cu clientii;
Realizarea targetului lunar si incasarea facturilor emise;
Intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanala

Beneficii:
Mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in continua dezvoltare;
Autoturism de serviciu pe care o poti folosi full time;
Telefon;
Tableta;
Salariu fix plus bonusuri motivante din vanzari;

Descrierea companiei

Cine suntem?
O companie cu peste 25 de ani activitate in piata de papetarie;
Distribuitor in Romania al unor branduri internationale de succes - Uniball, Amos, Eagle, Helix, Kangaroo;
O echipa manageriala atenta la tendintele de piata si la riscuri si oportunitati

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024