Gratis

Area Sales Manager in Relatia cu Proiectantii | Hidro-Termo

Romstal

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri, manageri din departamentul comercial au devenit cei mai buni leaderi ai echipelor dе specialisti in domeniul instalatiilor si te asteapta alaturi dе ei!

Acest job ti se potriveste daca:ai interes pentru domeniul instalatiilor pentru constructii
  • ai experienta in activitati care presupun relationare cu clientii/furnizorii/parteneri de business
  • consideri ca ai bune abilitati de comunicare, negociere si esti o persoana organizata in modul de lucru
  • esti pasionat si dispus la activitate de teren (este nevoie de permis categoria B)

Descrierea jobului

Rolul job-ului: Dezvoltarea relatiei cu proiectantii din portofoliu si consolidarea parteneriatului cu acestia.
Ne dorim ca impreuna sa oferim partenerilor proiectanti cea mai buna experienta de colaborare, propunand solutiile de instalatii potrivite. In acest sens vei promova produse si echipamente Romstal din gamele hidro-termo-sanitare, conform target-ului lunar si vei asigura consultanta tehnica partenerilor tai din regiunea Moldova. Pentru a tine informatiile actualizate, vei realiza raportari si contactari zilnice ale clientilor din portofoliu.

La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:Masina de serviciu, tableta, telefon
  • Bonusurile pentru performanta in vanzari
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si pentru dezvoltarea abilitatilor
Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste

Ai posibilitati de dezvoltare a carierei
Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !
Ne poti gasi si aici:

Romstal, parte a Romstal Group este o companie specializată în comercializarea echipamentelor de instalații pentru construcții ce activează pe piețele din România, Moldova, Ucraina, Serbia și Bulgaria. În prezent, avem la nivel național o rețea de 57 de magazine, două centre logistice și peste 1.000 de angajați.

Ce facem noi în Romstal? Ne dorim să inspirăm oamenii – angajați, clienți, parteneri – în timp ce răspundem nevoilor prezentului, cu grijă pentru generațiile viitoare. Găsim întotdeauna soluții moderne pentru provocările moderne ale vieții și investim real în dezvoltarea angajaților noștri. Tocmai de aceea, vrem ca tu să ai la îndemână atât abilitățile, cât și cunoștințele pentru a deveni cea mai bună variantă a ta, ca profesionist.

Vino la Romstal și alege-ți un job SMART pentru viitorul tău!
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024