Gratis

AREA SALES MANAGER - Iasi si Vaslui

Prodvinalco SA

Candidatul Ideal

Esti pasionat/a de domeniul vanzarilor si iti doresti o cariera de succes?

Prodvinalco iti ofera oportunitatea de a creste alaturi de o echipa tanara si dinamica dar si de a-ti dezvolta competentele profesionale!

Suntem interesati de tine daca esti:
- Ambitios/Ambitioasa
- Dedicat/a
- Dornic/a de dezvoltare profesionala
- Cu domiciliu in Iasi.

Descrierea jobului

Noi iti oferim:

- Un pachet salarial motivant
- Conditii profesioniste de munca
- Instruire si dezvoltare profesionala
- Masina de serviciu, laptop si telefon mobil.

Daca te regasesti in aceasta descriere, nu ezita sa aplici!

Vei fi in subordinea Regional Sales Managerului si vei avea urmatoarele responsabilitati:

- Implementezi strategia de vanzari, trademarketing si distributie pe zona alocata;
- Monitorizezi si motivezi forta de vanzari a distribuitorilor in vederea realizarii obiectivelor;
- Utilizezi eficient resursele alocate.

PRODVINALCO Cluj este unul dintre liderii nationali in industria bauturilor alcoolice. Cultura Prodvinalco se bazeaza pe respectul pentru traditie, incurajarea si rasplatirea performantelor. Mai multe detalii despre companie aici: http://www.prodvinalco.ro/
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024