Gratis

AREA SALES MANAGER (CV, HR, MS, BV)

PM Technic Elements

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică care să se ocupe de partea de vânzări pe teriotriul județelor Covasna, Harghita, Mureș, Brașov și să îndeplinească următoarele cerințe:
- Experienta minima de 2 ani pe o pozitie similara;
- Capacitatea de corelare a activitatilor curente de birou cu deplasarile in teren;
- Capacitatea de aplicare a tehnicilor de negociere;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Abilitati tehnice;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunoașterea limbi maghiare la un nivel avansat reprezintă un avantaj;
- Constituie avantaj experienta in domeniul tamplariei PVC.

Descrierea jobului

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti aferent zonei
- Prospectarea pietei si promovarea produselor companiei;
- Negocierea conditiilor si a termenelor de livrare si plata;
- Crearea unei relatii comerciale durabile utilizand toate informatiile si materialele pe care le vei avea la dispozitie;
- Analiza cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
- Implicare in ceea ce priveste buna desfasurare a activitatii de vanzare.

In cadrul grupului PM te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Masina de serviciu, laptop, telefon;
  • Bonusuri pentru performanta;
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente pentru angajati etc;
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste;
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei.
Te asteptam la noi in echipa!

Grupul PM c este, la momentul actual, unul dintre principalii producători și distribuitori de accesorii pentru tâmplărie din PVC și lemn stratificat, bucurându-se de o prezență solidă la nivel european.

Depozitele sale, cu o suprafaţă de peste 15.000 mp, sunt amplasate în ţări precum România, Italia, Ungaria, Slovacia, sistemul logistic fiind într-o continuă expansiune.

Marca brandului TSV a fost dezvoltată în mod exclusiv prin eforturile proprii ale echipei PM , fiind un proiect de suflet al acesteia şi care are deja o anvergură internaţională.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024