Gratis

Area Sales Manager (BT,SV, NT, IS, BC, VS, VN, GL)

BMI Bramac Romania Sisteme de Invelitori

Candidatul Ideal

Ai experienta minima in vanzari ( ideal in domeniu constructii sau instalatii)?

Esti o persoana energica, comunicativa, iti place sa intrii in contact cu oamenii, ai capacitate de sintetizare a informatiei, stii sa asculti activ si sa intelegi nevoile oamenilor din fata ta?

Atunci esti un candidat valoros pentru noi!

Ce iti oferim in schimbul implicarii si competentelor tale?
  • Suport sa inveti de la cei mai buni specialisti, sa iti dezvolti competentele si abilitatile necesare pentru a-ti dezvolta o cariera intr-un domeniu de viitor.
  • Un mediu de lucru placut, alaturi de oameni prietenosi
  • Masina de serviciu
  • Laptop
  • Telefon mobil
  • Tichete de masa + diurna
  • Zile de concediu suplimentare
  • Bonus variabil in functie de performanta
  • Asigurare medicala

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale principale implica sa:
  • Fii responsabil de vanzarile companiei din zona arondata
  • Administrezi si sa dezvolti portofoliul de clienti;
  • Vizitezi clienții, promovezi si dezvolti relația cu aceștia;
  • Contacteazi potențialii clienți;
  • Negociezi conditiile și inchei contracte cu clienții;
  • Gestionezi portofoliul de clienți ai companiei;
  • Urmaresti realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
  • Urmaresti creantele

BMI Romania Sisteme de Invelitori SRL este lider în rândul producătorilor de sisteme complete de acoperișuri plane și înclinate, cu o istorie de peste 100 de ani în domeniu.

Facem parte din BMI GROUP, cel mai mare producător din Europa de sisteme de acoperișuri plane/înclinate și soluții complete pentru hidroizolații, cu o prezență semnificativă în Asia şi Africa.

Împreună, aducem sub același acoperiș cele mai puternice nume din industrie, și anume: Bramac,Braas, AeroDek, Icopal, Awak.

Grupul BMI nu este doar un lider mondial în furnizarea de sisteme complete de acoperișuri. Este un loc în care oamenii își pot atinge întregul potențial. Avem operațiuni în întreaga lume și multiple oportunități de angajare. Prin resursele noastre globale, cunoștințele locale, precum și angajamentul pentru dezvoltarea carierei, suntem dedicați pentru a vă permite să reușiți. Îi încurajăm pe angajații noștri să caute în mod constant modalități de a se îmbunătăți atât pe ei, cât și produsele și procesele noastre. Apoi, noi îi ajutăm să facă acest lucru posibil.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024