Gratis

Area Sales Manager - B2B

Cadebo Company S.R.L.

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un AREA SALES MANAGER dedicat și motivat să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă aveți o pasiune pentru vânzări si va doriti sa performati intr-un domeniu extrem de dinamic si de ofertant si daca indepliniti criteriile noastre va asteptam sa avem o discutie!

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări B2B
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual.
Orientare către atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări.
Diploma de studii superioare.
Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Identificarea și prospectarea potențialilor clienți în domeniul business-to-business.
Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
Prezentarea și promovarea produselor/serviciilor companiei noastre.
Negocierea și încheierea contractelor de vânzare.
Monitorizarea pieței și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor.
Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru dezvoltarea strategiilor de vânzare.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională.
Oportunități de avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și provocator.
Program flexibil de lucru.
Masina de serviciu, laptop, telefon mobil!

Compania noastra se ocupa cu distribuția de apă îmbuteliată:
1.Furnizăm apă îmbuteliată de calitate superioară pentru uz casnic și comercial.
2.Instalare și întreținere sisteme de filtrare: Oferim soluții personalizate pentru instalarea și întreținerea filtrelor de apă pentru case, birouri și alte spații.
3.Servicii de livrare la domiciliu: Asigurăm livrarea la domiciliu/birou a apei îmbuteliate și a altor produse asociate în mod convenabil pentru clienții noștri.
4.Consultanță și formare: Oferim consultanță și formare pentru comunități și organizații care doresc să își îmbunătățească sistemele de gestionare a apei și să promoveze conștientizarea asupra importanței consumului de apă potabilă.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024