Gratis

AREA SALES MANAGER (ASM)- SM, MM, SJ, BH, CJ, AR, TM

PAMBAC S.A

Candidatul Ideal

- Atitudine proactivă, flexibilitate, abilități de negociere, capacitate de comunicare;
- Orientare spre rezultat, perseverență;
- Atingerea lunară a obiectivelor cantitative,valorice și calitative stabilite;
- Expunerea corectă a produselor PAMBAC în punctele de vânzare;
- Respectarea regulii FEFO ;
- Implementarea promoțiilor conform cerințelor;
- Relație profesională excelentă cu reprezentanții clienților de la punctele de vânzare.

Descrierea jobului

- Realizează obiectivele de vânzări stabilite pentru zona alocată din județele: SATU MARE, MARAMURES, SALAJ, BIHOR, CLUJ, ARAD, TIMIS, pentru toate categoriile de produse din portofoliul PAMBAC;
- Întreține și dezvoltă relațiile de parteneriat cu distribuitorii Pambac din zona alocată;
- Răspunde de încasarea contravalorii mărfurilor livrate distribuitorilor;
- Implementează acțiunile de trade marketing în scopul promovării și creșterii vânzărilor produselor Pambac;
- Promovează produsele companiei și desfășoară activități de merchandising;
- Monitorizează dinamica pieței pe categoriile de produse Pambac și raportează periodic informații cu privire la aceasta;
- Raportează periodic informații cu privire la indicatorii de performanță monitorizați;
- Se implică în toate activitățile menite să îmbunătățească performața individuală și de echipă;
- Folosește cu justețe toate resursele alocate în scopul îndeplinirii tuturor sarcinilor de serviciu.

S.C. PAMBAC S.A. este unul din principalii producători naționali din domeniul morărit - panificație, lider pe piața de paste făinoase și deținător al brandurilor Pambac, Grania, Casa D'or și Ciao Pasta.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024