Gratis

Area developer in iluminat si electrice

ROMLIGHT
4 poziții

Candidatul Ideal

- Studii superioare în domeniul electric, electrotehnic sau instalatii in constructii;
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj;
- Cunostinte bune de Dialux, Autocad, MS Office: Excel, Word;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Abilitati excelente de relationare;
- Persuasivitate;
- Perseverenta;
- Autonomie si spirit de initiativa;
- Capacitate de negociere;
- Buna stapanire a metodelor si tehnicilor de vanzare.

Descrierea jobului

- Crearea si dezvoltarea continua a unui portofoliu de clienti in domeniul electric (arhitecti, firme de proiectare si de instalatii electrice, distribuitori de echipamente electrice etc.);
- Dezvoltarea si aplicarea sistematica a celui mai potrivit sistem de abordare graduala a fiecarui client potential;
- Identificarea nevoilor tehnice si economice ale clientilor;
- Realizarea si urmarirea ofertelor tehnico-comerciale pentru proiectele de iluminat;
- Asigurarea asistentei si consultantei tehnice in derularea contractelor incheiate;
- Redactarea rapoartelor de activitate.

Firma ROMLIGHT specializata in solutii de iluminat pentru spatii rezidentiale, cladiri de birouri, restaurante, hoteluri, muzee si orice tip de proiect.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024