Publicat 18 Apr 2019 | Reactualizat 18 Mai 2019 | Expiră 19 Mai 2019

Area Coordinator pentru zona Galati/Braila/Vrancea/Buzau

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienţă si calificare necesare:

  • Experienta de minim 3 ani in domeniul vazarilor.
  • Limba engleza – nivel mediu.
  • Carnet de conducere.
  • Cunostinte PC: excel, word, power point, outlook.
  • Abilitati de negociere.
  • Abilitati de comunicare scrisa şi verbală.
  • Gandire analitică şi capacitatea de a lucra cu numere.
  • Gândire strategică.

Descrierea jobului

  • Sustine operatorii in implementarea contractelor cu clienţii.
  • Coordonează şi supervizează activităţile operatorilor/distribuitorilor pentru indeplinirea obiectivelor de calitate si igiena.
  • Elaborarea planurilor de dezvoltare împreuna cu operatorii/distribuitorii,
  • Coaching-ul echipei de vânzări a operatorilor/distribuitorilor.
  • Implementează activităţile promoţionale ale Nestlé Professional si gestionează stocul de materiale promoţionale.
  • Implementează politica comercială Nestlé Professional
  • Sustine operatorii in negocierea contractelor cu potenţialii clienţi
  • Evaluarea potenţialului de clienţi de pe zona alocata

Compania elveţiană Nestlé, liderul mondial al industriei alimentare, a fost fondată în anul 1866 de către Henri Nestlé şi este astăzi cea mai mare companie de produse alimentare din lume, cu aproximativangajaţi şi 456 unităţi operaţionale în aproape fiecare ţară a lumii.
Nestlé a pătruns pe piaţa românească în 1995, în momentul de faţă având peste 1000 de angajaţi la Timişoara şi Bucureşti. Angajamentul Nestlé este de a asigura cea mai bună nutriţie posibilă pe parcursul întregii zile, pe parcursul întregii vieţi şi în întreaga lume, având la bază principiul "Good Food, Good Life".

Expirat
Area Coordinator pentru zona Galati/Braila/Vrancea/Buzau  -  NESTLE ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles