Gratis

Antrenor Pilates Reformer

ANYAFIT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Descriere post: Antrenor Pilates Reformer

Compania Anyafit caută Antrenor Pilates Reformer pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul unui studio de fitness din zona de nord a capitalei. Dacă ești un profesionist entuziast, cu experiență în domeniul fitness-ului și cu o certificare în Pilates Reformer, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Cerințe:
  • Certificare în Pilates Reformer.
  • Experiență anterioară în predarea Pilates pe aparate minim 1 an.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Pasiune pentru fitness și sănătate.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la nevoile individuale ale clienților.

Dacă ești o persoană entuziastă, cu abilități excelente de comunicare și o pasiune pentru Pilates Reformer, te invităm să aplici pentru această poziție. Oferim un mediu de lucru placut, oportunități de dezvoltare profesională și satisfacție în a lucra cu o varietate de clienți dornici să-și îmbunătățească sănătatea și condiția fizică.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Program de lucru flexibil
  • Lucru cu echipamente de top Balanced Body
  • Mediu de lucru placut, in zona de Nord a Bucurestiului
  • Elaborarea și implementarea programelor de antrenament personalizate pentru clienți, în conformitate cu nevoile și obiectivele acestora.
  • Conducerea ședințelor de antrenament Pilates Reformer într-un mod profesionist și motivant.
  • Asigurarea siguranței și corectitudinii tehnicilor de exerciții efectuate de către clienți.
  • Consilierea clienților cu privire la nutriție, postură și stil de viață sănătos.
  • Menținerea unui mediu de antrenament plăcut și eficient în cadrul studioului nostru.
  • Salariu fix + comision in functie de performanta
  • Contract pe baza de colaborare sau contract de munca

Cu o experienta de peste 10 ani in domeniul fitness-ului, la studioul AnyaFit vei avea posibilitatea de a alege unul dintre cele 3 antrenamente, complet diferete, Pilates Reformer/ XBody /Personal Trainer sau chiar sa le combini. Toate sedintele se petrec in prezenta antrenorului tau personal, care te va ajuta sa descoperi ce ti se potriveste mai bine si stabilirea obiectivelor tale si atingerea lor intr-un timp cat mai scurt. Nu conteaza varsta sau conditia fizica, exercitiile se pot adapta in functie de necesitatile tale!

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024