Gratis

ANTRENOR INOT PERFORMANTA

Asociatia Club Sportiv Aqua Sport Citius Bucuresti
2 poziții

Candidatul Ideal

Iți place să lucrezi cu copii pe care să îi formezi în spiritul sportului de performanță? Clubul Sportiv Aqua Sport Citius București, recrutează antrenori de natație pentru Grupele de Performanță!

Cum poți aplica? Alege varianta potrivită pentru tine:

1. contactează-i telefonic direct pe colegii nostri din locațiile Bazin Aqua Sport Dante Alighieri (Titan) / Bazin Aqua Sport Hamburg 195 (Titan) – 0745.641.453 – Mircea Purcaru (Director Sportiv)

sau

2. trimite-ne CV-ul tau și o poză pe adresa de e-mail angajari@aqua-sport.ro

sau

3. aplică aici, direct în aplicația ejobs

Te așteptăm în echipa noastră!

Candidatul ideal:
- Plăcere în lucrul cu copiii și dorința de a urmări dezvoltarea copiilor pe termen lung;
- Deține carnet de antrenor/instructor de înot;
- Capacitate de a alcătui plan de antrenament, respectând metodologia Clubului;
- Disponibilitate de a merge cu sportivii în weekend-uri la competiții;
- Persoană calmă, veselă, punctuală, responsabilă;
- Atitudine pozitivă, proactive, energică;
- Abilități de comunicare și de lucru în echipă;
- Competențe digitale (Microsoft Excel, Microsoft Office, Zoom) – utilizator mediu;
- Limba engleză nivel mediu constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilități:

-Planifică și implementează antrenamentele grupelor pe care le antreneaza, colaborând în acest sens cu Directorul Sportiv și Coordonatorul Sportiv;
- Comunică în mod constant cu părinții sportivilor, atât după antrenamente, cât și online;
- Monitorizeză prezența grupelor pe care le antrenează;
- Selectează sportivii pentru competiții / cantonamente și îi însoțește la acestea;
- Monitorizează în mod constant evoluția sportivilor, atât la antrenamente, cât și la competiții;
- Comunică rezultatele sportivilor și participă la ședințe de lucru.

Beneficii:
- Bonusuri în funcție de rezultate;
- Posibilitate de avansare;
- Posibilitatea de a învăța în mod constant lucruri noi, atât prin colaborarea cu colegii de echipă, cât și prin participarea la diverse cursuri, training-uri, conferințe și congrese de perfecționare.

În cei 14 ani de activitate am devenit cel mai mare club sportiv privat de natație din România, administrăm 4 bazine de înot în București - Aqua Sport Dante Aligheri (Titan), Aqua Sport Hamburg 195 (Titan), Aqua Sport 311 (Drumul Taberei - Ghencea), Aqua Sport Persepolis (Aviației), iar misiunea noastră este să cultivăm, prin sport în general și prin înot în mod special, dezvoltarea fizică, spirituală, socială și mentală a copiilor, familiilor și comunității; să găsim campionul din fiecare copil; să pavăm drumul fiecărui campion către performanță.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Apr. 2024