Gratis

Antrenor fotbal

ASOCIATIA TENIS CLUB CHAMPION

Candidatul Ideal

- implicat;
- dedicat;
- cu experienta in domeniu (ca jucator si/sau ca antrenor);
- deschis catre metode de lucru noi si inovative;
- disponibil sa participe la stagii de pregatire (cantonament, training antrenori etc.), periodic;
- bun comunicator (atat cu copiii cat si cu parintii);
- flexibil;
- capabil sa lucreze cu noi tehnologii din domeniul sportiv (ex. aplicatii si platforme online);
- experienta ca jucator va reprezenta un plus.

Descrierea jobului

- Coordonarea directa a activitatilor sportive pentru grupele de copii (conform programului si sarcinilor primite) unde antrenorul a fost alocat.
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄- Participarea periodica la sedinte de organizare a activatii.
- Prezentarea la timp a situatiilor specifice solicitate de catre Directorul Sportiv.

Champion Football Academy a luat nastere in anul 2013. De atunci si pana in prezent academia noastra a fost prezenta la toate sezoanele oficiale de campionat, organizate in Bucuresti si la cele mai importante turnee organizate la nivel national.
Academia noastra dispune de doua baze sportive situatie in nordul Bucurestiului, in zona Arcul de Triumf-Herastrau.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024