Gratis

ANGAJEZ MUNCITORI CALIFICATI SI NECALIFICATI

FEIN BAU ORG S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Canditatul ideal este cel care e motivat sa munceasca si isi asuma fiecare actiune a sa.

Descrierea jobului

Beneficiile angajatului pe langa salarul foarte bun, este ca va lucra intr-o echipa de oameni dedicati, corecti si muncitori.
Santiere ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁in zona judetelor Cluj si Timis.

Toate detaliile privind proiectele din firma noastra cat si salarul si alte beneficii, se vor discuta in cadrul interviului si vor fi confidentiale.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024