Gratis

ANGAJARE/COLABORARE MEDICI

CAB. SANATATEA
8 poziții

Candidatul Ideal

Datorită creșterii activității noastre medicale, Policlinica Sanatatea Take Ionescu(situata in noua si eleganta locatie din centrul orasului) este în căutarea medicilor pasionați și calificați pentru a se alătura echipei noastre în diverse specialități:
-Cardiologie
-Psihiatrie
-Neurologie
-ORL
-Ortopedie
-Pneumologie
-Dermatologie
-Diabet si boli metabolice

Dacă ești un medic pasionat, dornic să contribuie la îmbunătățirea stării de sănătate a pacienților și să te alături unei echipe dinamice și dedicată, te încurajăm să aplici la pozițiile noastre disponibile, de altfel suntem deschisi si pentru alte specialitati.

Descrierea jobului

Diploma de medic și certificare în specialitatea corespunzătoare .
- Experiență relevantă în domeniul medical, preferabil într-un mediu clinic sau spitalicesc.
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a se adapta la diverse situații medicale.
- Orientare către rezultate și angajament față de tratamentul și îngrijirea pacienților.

Diagnosticarea și tratamentul pacienților conform specializării medicale.
- Monitorizarea evoluției pacienților și ajustarea planurilor de tratament în funcție de progresul acestora.
- Colaborarea cu colegii din echipă pentru asigurarea unei îngrijiri medicale de calitate și a unei experiențe pozitive pentru pacienți.

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv și posibilitatea de avansare în carieră.
- Mediu de lucru profesionist și echipă dedicată.
- Oportunități de formare și dezvoltare continuă a abilităților medicale.

Cu o tradiție de peste 25 de ani, Policlinica Sănătatea pune la dispoziția pacienților servicii medicale accesibile si de cea mai buna calitate.

Valorile noastre au la baza performanta, empatia și respectul față de fiecare pacient care ne onorează cu prezenta iar profesionalismul personalului în domeniu atinge cel mai inalt nivel.

Suntem dedicati pacientilor nostri și interactiunea cu aceștia trebuie sa fie perfecta motiv pentru care locația moderna asigura confortul si satisfactia necesare.
Încă de la înființare, anul 1998, Policlinica Sănătatea, a lucrat in folosul și pentru imbunatatirea relatiei cu pacienții, punând la dispoziție cele mai performante echipamente și cei mai buni specialiști.

In ceea ce priveste expansiunea, Clinica anunță cu mult entuzimat deschiderea celei de-a doua locații la adresa Take Ionescu, nr. 38, aspect subliniat de faptul ca ne dorim sa fim aproape de toti pacientii noștri.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024