Gratis

Angajam personal restaurant-(Ospatari/ Bucatari/ Barmani)

HRS Romania
20 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm candidați care:
  • Au o pasiune pentru bucătărie și un angajament față de excelență în servicii;
  • Sunt capabili să lucreze eficient într-o echipă dinamică;
  • Au abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • (Pentru pozițiile de bucătari și sushi chef) Au experiență relevantă și cunoștințe solide în pregătirea mâncărurilor;
  • Sunt dornici să învețe și să se dezvolte profesional.

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clienții noștri, un cunoscut lanț de restaurante - Happy, cunoscut pe plan internațional și premiat “London’s best restaurant 2023”, își va deschide în curând ușile în București, în mall AFI Cotroceni. Cu o tradiție bogată în a oferi experiențe gastronomice memorabile, suntem în căutarea unor colegi pasionați de bucătărie să se alăture echipei Happy pentru primul restaurant din România.

Roluri disponibile:
  • Ospătari/Ospătărițe
  • Barmani/Barmanițe
  • Bucătari
  • Sushi Chef
  • Ajutor de ospătar
  • Hostess
  • Ajutori în bucătărie

De ce să aplici?
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu premiat la nivel internațional
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive
  • Training profesional și posibilități de dezvoltare în carieră
  • O cultură a muncii bazată pe respect, pasiune și excelență
  • Șansa de a face parte din deschiderea unui brand recunoscut pe piața internațională, acum în București

Cum să aplici:

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: Happy@hrsro.com. Menționează în subiectul email-ului poziția pentru care aplici.

Ne dorim să construim o echipă dedicată, care să contribuie la succesul restaurantului Happy în România. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Doar candidații eligibili vor fi contactați în maxim 3 săptămâni. Toate informațiile vor fi tratate ca fiind strict confidențiale.

HRS Romania is a workforce management solutions hub, home to Senior HR Consultants who always act as business improvement architects. Start-ups or corporations - we house all HR can offer under one roof, for businesses of any size.

Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently and get results, not only words: our solutions'​ portfolio, flexibility and exceptional customer service enable us to build long-lasting relationships that delight our business partners. It’s safe to say we know our ways around the HR business and we can prove that we do our job better than most.

We foster a work environment based on respect, honesty and professional growth and we always strive to positively impact the communities we live, play, and do business in. People are the key element in our identity: we all love what we do & we want to do more of it.

We’re exactly what you see. Only now - bigger. And the best part is we bring new opportunities wherever we go.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024