Publicat 26 Mai 2008 | Expiră 26 Mai 2008

ANGAJAM LA COMPANIILE SC IPSO, TICO , RENAULT,NISSAN -CONTABIL,BUSSINES ANALIST,MANAGER ASSISTANT,MANAGER APV,GESTIONAR PIESE AUTO,MECANICI AUTO,SEF ACHIZITII,TINICHIGII,VOPSITORI AUTO

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1 MANAGER APV-ABSOLVENT STUDII SUPERIOARE PROFIL TEHNIC SI ECONOMIC,NIVEL AVANSAT DE CU LIMBA FRANCEZA SAU ENGLEZA,EXPERIENTA IN POST SIMILAR MINIM 3 ANI
1 MANAGER ASSISTANT-comunica ,aplica politica comerciala auto la nivelul concesiunii,stabileste obiectivele post-vinzare piese de schimb,service,coordoneaza personalul calificat din cadrul concesiunilor tinind cont de structura recomandata,este responsabil de maximizarea performantelor post-vinzare piese de schimb in cadrul retelei de concesionari,absolent de STUDII SUPERIOARE FINALIZATE IN PFOFIL TEHNIC SI ECONOMIC,CUNOSTIINTE DE LIMBA FRANCEZA SAU ENGLEZA,EXPERIENTA MIN 3 ANI IN DOMENIUL VINZARILOR AUTO,DISPONIBILITATE LA DEPLASARI FRECVENTE IN TARA SAU STRAINATATE,APROXIMATIV 80% DIN TIMPUL DE MUNCA.SE ASIGURA SALARIU BRUT FIX SI UN SALARIU IN PARTE VARIABILA-MAXIM 67% DIN SALARIUL FIX
1 CONTABIL-PENTRU SC IPSO SRL ROMANIA-ABSOLVENT DE FACULTATE FINALIZATA STIINTE ECONOMICE
1 GESTIONAR-magazie piese auto
MECANICI-AUTO
SEF ACHIZITI-RETEA DE MAGAZINE
TINICHIGII/VOPSITORI AUTO-TICO,RENAULT,NISSAN
SECRETARA LA DISTRIGAZ BUCURESTI

Descrierea jobului

PENTRU POSTURILE DE CONDUCERE-RESPECTIV-MANAGER APV
BUSSINES ANALIST
MANAGER ASSISTANT-SALARIILE SE NEGOCIAZA DIRECT CU ANGAJATORII( DE LA RENAULT ,TICO,IPSO,NISSAN)
TOTI CANDIDATII LA ACESTE POSTURI TREBUIE SA FIE CALIFICATI IN RESPECTIVELE DOMENII,SA LOCUIASCA IN BUCURESTI,SA DETINA UN PERMIS AUTO.SALARIILE SE VOR NEGOGIA DIRECT CU ANGAJATORII COMPANIILOR

CABINET DE FORMARE SI PREGATIRE PROFESIONALA,RECRUTARE SI PLASARE PERSONAL CALIFICAT

Expirat
ANGAJAM LA COMPANIILE SC IPSO, TICO , RENAULT,NISSAN -CONTABIL,BUSSINES ANALIST,MANAGER ASSISTANT,MANAGER APV,GESTIONAR PIESE AUTO,MECANICI AUTO,SEF ACHIZITII,TINICHIGII,VOPSITORI AUTO  -  SC. ACTION -ACTIVE.SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles