Gratis

Angajam in BATAR, jud. Bihor

PROFI ROM FOOD SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Noi, #OameniiDeLaProfi,

Suntem agili, flexibili si ne adaptam cu rapiditate noilor tendinte din piata, ne asumam responsabilitatea deciziilor si gasim mereu solutii inovatoare pentru atingerea obiectivelor.
Am invatat sa privim cu curiozitate si deschidere toate beneficiile si oportunitățile aduse de digitalizare, venim mereu cu initiative si dezvoltam concepte noi.
Ne-am creat propriul drum si ne reinventam de fiecare data cand piata se schimba, pentru ca una dintre competentele noastre cheie este spiritul antreprenorial.
Strategia noastra de resurse umane are la baza conceptul- Be Kind.
Credem ca atunci cand suntem mai zambitori, mai prietenosi, mai buni cu colegii, ori cu clientii nostri, reusim sa gestionam mai usor toate provocarile job-ului de zi cu zi.
Alaturi de #OameniiDeLaprofi vei avea ai parte de experiente faine si intense zi de zi, pentru ca ne ghidam dupa principii sanatoase si valori puternice, care evolueaza odata cu noi DEZVOLTARE, COOPERARE si TRANSPARENTA.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?
-Bunatatea este limbajul nostru comun la Profi, iar asta se reflecta in actiunile pe care le desfasuram din grija pentru toti colegii nostri;
-Investim in oamenii care ne reprezinta, oferind traininguri profesionale;
-O platforma de beneficii fixe - beneficii aniversare, discounturi pentru servicii medicale si multe alte oferte negociate cu diversi parteneri, care vin in intampinarea nevoilor tale;
-Oferim posibilitatea dе specializare, dezvoltare profesionala si personala;
-Oferim posibilitati reale dе promovare.

Ce vei face tu pentru noi?
-Vei intampina clientii cu respect si cu zambetul pe buze, oferindu-le informații cu privire la produsele și caracteristicile acestora;
-Vei afișa, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;
-Vei retrage de la vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile ( expirate, deteriorate ) și le vei depozita în spațiul destinat;
-Vei aranja marfa, conform procedurilor specifice, în zona de depozitare si/sau la raft;
-Vei scana produsele asezate de catre clienti pe banda si vei incasa contravaloarea lor.

Dacă ai:
-minim studii medii finalizate,
-initiativa,
-implicare,
-rezistenta la efort fizic,
-spirit comercial.

Join Profi!
#OameniiDeLaprofi
fac Echipa buna impreuna!

Povestea Profi incepe in anul 2000, in Timisoara si in prezent suntem recunoscuti drept compania de retail modern cu cea mai mare extindere geografica din Romania, avand peste 1.700 de magazine prezente in 700 localitati.

De peste 10 de ani, Profi dezvolta proiectul „Magazine Partener”, un proiect strategic, deschis atât angajaților Profi, cât și persoanelor din afara rețelei, care isi doresc propriul business cu resurse si sustinere profi. La finalul anului 2023, peste 1400 din magazinele Profi erau deja gestionate de Parteneri Profi!

​#OameniiDeLaProfi este comunitatea noastra de peste 27 000 de colegi, parte a celui mai mare angajator din mediul privat din Romania.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024