Gratis

Angajam Bucatar FAST FOOD

IMPERIAL DM FOOD S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Societatea IMPERIAL DM FOOD SRL este in cautarea unui Bucatar meniu tip FAST FOOD.

Canditat ideal Bucatar:
-O experienta de minim 1 an pe parte de Fast Food
-Persoana serioasa si pasionata de ceea ce face
-Spirit de observatie si atentie la detalii
-Abilitati de comunicare
-Persoana dinamica si dispusa la lucrul in echipa
-Cunoasterea si aplicarea normelor de baza in prepararea retetelor din bucatarie,folosirea si stocarea ingredientelor si a produselor alimentare

Descrierea jobului

Porgram de lucru 2 Zile cu 2 Libere (L-D 10:00-22:00)

Descriere Job Bucatar Fast Food:
-Responsabil de prepararea produselor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈respectand retetarul corespunzator
-Tine evidenta cantitatilor de materii prime
-Respecta timpul de executie al preparatelor
-Respecta si implementeaza normele de igiena si calitate
-Pastreaza in conditii adecvate ustensilele si aparatura
Oferta Bucatar FastFood :
-Salariu 4300 Lei NET/Luna
-O masa calda asigurata pe zi
-Bonusuri de performanta
-Mediu de lucru placut

Societatea IMPERIAL DM FOOD SRL reprezinta o Pizzerie cu bucatarie FastFood si Delivery. Cautam in echipa noastra persoane dinamice,statornice si devotate. Suntem o echipa tanara,lucram intr-un mediu placut unde incercam sa inlaturam stresul pe cat de mult posibil si sa formam o echipa placuta,sociabila si profesionista. Te asteptam in echipa noastra,te rugam sa ne scrii si sa ne lasi CV-ul tau !
Publicat 19 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 18 Iun. 2024