Gratis

Angajam agent de vanzari/optometrist

Petra Optic S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari constituie un avantaj - pentru rolul de consilier vanzari

Descrierea jobului

​Să fie atent la detalii, ordonat și implicat Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții Orientare către rezultate și atingerea obiectivelor Capacitatea de a lucra în echipă și de a oferi suport colegilor Dorința de perfecționare si dezvoltare in domeniul optometriei si opticii medica

Ne angajăm să oferim servicii optice de calitate superioară, utilizând cea mai avansată aparatură disponibilă. Investim în tehnologie de ultimă generație pentru consultări oftalmologice precise, prescrieri optice exacte și soluții adaptate nevoilor individuale ale clienților noștri. Aparatul nostru modern, inclusiv autorefractometrul pediatric, asigură experiențe optime pentru toate categoriile de vârstă.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024