Gratis

ANGAJAM ABSOLVENTI DE SC. PROF. SAU LICEU CU PROFIL MECANIC

SCHUMAG ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințele locului de muncă:

Studii medii (școală profesională sau liceu) în domeniul mecanic.
Se lucreaza cu oțel.
Se produc piese de precizie, de mici dimensiuni.
Atentie la detalii.
Cunoștințe teoretice de măsurători, cu șubler, micrometru și ceas comparator.
Disciplina.
Spirit de echipă.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Se asigură pregătirea necesară.
Program: 2 schimburi de 8 ore, luni-vineri.
Contract: direct cu angajatorul, perioada de probă 3 luni + nedeterminată.
Echipament de lucru și protecție gratuit.

Beneficii:

Salariu negociabil in functie de testare tehnica.
Bonusuri.
Tichete de masă la valoarea maximă legală.
Prime de vacanță.
Asigurari.
Al 13-lea salariu.
Plata orelor suplimentare: 200%.
Transport gratuit.
Concediu 24 de zile lucrătoare/an.

Companie: Multinațională din domeniul producției de piese de precizie (prelucrarea metalului prin așchiere)
Localitate: Timișoara (Platforma Industrială Incontro, Calea Șagului)
Publicat 24 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024