Gratis

ANALIST VANZARI - Excel avansat (functii, pivoti)

Fox Com Serv Distribution S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • studii superioare;
  • cunostinte foarte bune de MS OFFICE (obligatoriu MS Excel nivel avansat – se va testa cu ocazia interviului);
  • cunostinte SAP si Microsoft Visual Basic constitue un avantaj;
  • persoana sociabila, comunicativa, proactiva;
  • abilitati foarte bune de planificare si organizare;
  • entuziasm si spirit de echipa;
  • autodidact.
  • Avantaj: Experienta profesionala pe un post de suport in vanzari (raportare/analiza vanzari) intr-o companie din FMCG.

    Descrierea jobului

    Responsabilitati principale :
    - asigura suport pentru echipa de vanzari;
    - intocmeste rapoarte de vanzari;
    - responsabilitate si orientare catre rezultate;
    - capabil sa respecte termenele-limita.

    Beneficii:

    1. Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale (salariu fix +bonus de
    performanta),tichete de masa si posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;
    2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

    FOX este una din cele mai mari companii din industria de procesare a cărnii din România, aflându-se pe podiumul producătorilor naționali de mezeluri.

    Adresându-se tuturor celor 22 de milioane de consumatori români, din țară și din străinătate, FOX acoperă cu produse proaspete, de calitate și gustoase toate categoriile importante de produse, respectiv de la salamuri fierte, crud-uscate, cârnați, crenvurști, șunci și parizere, până la specialități și produse afumate.

    După 22 de ani de creștere organică, de la începutul activității, în 1992, FOX, având sediul în București, reunește în prezent peste 1000 de angajați, generând mult mai multe locuri de muncă, legate de afacerea principală. Ne preocupăm în permanență de dezvoltarea profesională continuă a angajaților, pentru a fi cât mai competitivi în mediul concurențial.

    Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024