Gratis

ANALIST SERVICII CLIENT

CARPATHIA PENSII

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate, studiile economice reprezintă avantaj.
  • Experiență în relații client / vânzări reprezintă avantaj.
  • Abilități foarte bune operare PC (Word, Excel, Outlook).
  • Limba engleză la nivel mediu.
  • Limba maghiară la nivel mediu reprezinta avantaj.
  • Excelente abilități de comunicare.
  • Acuratețe.
  • Cunoștinte profesionale.
  • Rezolvare probleme.
  • Negociere.
  • Munca în echipă.
  • Feedback.
  • Responsabilitate.

Descrierea jobului

  • Oferă informații clienților telefonic, prin email și prin alte canale de comunicare.
  • Soluționează cererile, problemele, reclamațiile clienților.
  • Înregistrează în baza de date solicitările clienților și soluțiile oferite sau modificările realizate.
  • Gestionarea aspectelor de natură financiară în relația cu clientul (încasare contribuții, modalități de plată, documente specifice).
  • Promovarea produselor companiei.
Perioadă determinată de 1 an.

Descrierea companiei

Ce oferim?

Investim în angajații noștri. Îi ajutăm să își asume responsabilitatea pentru dezvoltarea lor personală și profesională oferindu-le cursuri și training-uri. Ne distrăm împreună în teambuilding-uri. Recompensăm munca fiecăruia pe măsura rezultatelor. Avem un mediu de lucru deschis și prietenos, în care contribuția fiecăruia este valorizată.

Contactează-ne!

Prin această aplicație, vă informam că datele de contact, precum și CV-ul, Formularul de aplicare, Scrisoarea de intenție ori alte documente sau informații pe care ni le furnizață în scopul aplicării și al selecției pentru postul vizat, sunt sau pot să fie stocate într-o bază de date, deținută de către compania Aegon și utilizată în scopul recrutării și angajării pentru poziția mai sus mentionată.

De asemenea, vă informam că datele de contact, precum și CV-ul, Formularul de aplicare, Scrisoarea de intenție ori alte documente sau informații furnizate prin aplicatia la acest post vacant, sunt sau pot să fie stocate într-o bază de date, deținută de către compania Aegon și utilizată în scopul contactării dumneavoastră pentru posturi viitoare de potential interes pentru dumneavoastră.

În situația în care doriți să fiți informat și să accesați datele dvs. sau dacă nu doriți ca datele dvs. să fie păstrate în baza noastră de date, în scopul contactării ulterioare, pentru alte poziții similare și de potențial interes pentru dvs., vă rugăm să ne transmiteți solicitarea dvs. la hr-pensii@aegon.ro.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024