Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Analist preturi

Halmadent
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui nou coleg care sa ocupe postul de Analist preturi in cadrul echipei noastre.

Ne dorim sa aveti:
  • Experienta in domeniul achizitii/marketing sau alte domenii conexe, cu cunostinte despre procesele si practicile relevante;
  • Abilitati excelente de comunicare si de negociere;
  • Atentie la detalii si o abordare orientata catre rezultat;
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic;
  • Abilitati online marketing: SEO, Adwords, Analytics (reprezinta un avantaj);
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat.

Descrierea jobului

  • Analizeaza, interpreteaza si monitorizeaza preturile stabilind politica de preturi pentru produse;
  • Monitorizeaza piata si concurenta, iar ulterior analizeaza datele ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀relevante;
  • Analizeaza si actualizeaza in mod constant lista de preturi a companiei si strategia financiara a societatii;
  • Dezvolta lista de preturi si se ocupa de actualizarea permanenta a acestora in conformitate cu produsele noi care intra in portofoliul societatii;
  • Colaboreaza cu colegii din departamentul marketing pentru pentru a asigura eficienta prezentei online a companiei si implementarea unei strategii unitare de pret;
  • Identifica și evalueaza potentialii furnizori, asigurandu-se ca acestia indeplinesc cerintele noastre de calitate si cost;
  • Se ocupa de negocierea contractelor și a prețurilor cu furnizorii, asigurandu-se ca obtinem cele mai bune oferte și conditii.

Beneficii:
  • Salariu competitiv si pachet de beneficii atractiv - se discuta in urma interviului;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru placut si colegial;
  • Echipa profesionista si dedicata.

Daca sunteti interesat de această pozitie si credeti ca indepliniti cerintele noastre, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastră actualizat. Asteptam cu nerabdare sa va cunoastem si sa va alaturati echipei noastre!

Partener de încredere al brandurilor de prestigiu la nivel mondial, cu peste 19 ani de experiență, HALMADENT importă și distribuie echipamente stomatologice de calitate în toată țara. Profesionalismul echipei, seriozitatea, loialitatea, flexibilitatea și deschiderea în fața provocărilor sunt valorile care stau la baza parteneriatelor pe termen lung dezvoltate de HALMADENT.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.