Publicat 05 Nov 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Analist Financiar - Data Analist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Are cunostinte AVANSATE de utilizare a aplicatiilor Microsoft Excel si Microsoft Word;
- Are foarte bune abilitati de analiza si sinteza;
- Este absolvent sau student (cel putin anul 3) al unei facultati cu profil economic, iar experienta constituie un avantaj;
- Are abilitati de relationare si comunicare;
- Este o persoana receptiva, flexibila, cu abilitati de invatare, rezistenta la stres si cu inclinatie spre lucrul in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-Prelucreaza bazele de date ale companiei pentru generarea rapoartelor operationale;
-Ofera suport prin realizarea analizelor pentru departamentele de achizitii, marketing si logistica;
-Urmareste rezultatele reale, comparativ cu cele estimate, emite concluzii si recomandari în scop corectiv;
-Elaboreaza situatiile financiare lunare;

Beneficii:

- Asigurare medicala privata (MedLife);
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
- Training pentru dezvoltare profesionala;
- Prime de sarbatori si de vacanta;
- Tichete de masa;

In anul 1992 a fost deschisa prima farmacie Myosotis. Am reusit inca de la inceput sa ne impunem ca lideri la nivelul judetului Galati. Dupa 27 de ani de activitate, familia Myosotis numara peste 600 de membri si reusim sa consiliem lunar peste 500.000 de pacienti in cele 130 de unitati ale noastre.

Expirat
Analist Financiar - Data Analist  -  SC Myosotis SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles