Gratis

Analist Date - Daneza/Suedeza/Norvegiana

CENTRUL DE CERCETARI SI STUDII CALITATIVE SI CANTITATIVE

Candidatul Ideal

- sa fie student/absolvent de studii superioare,
- sa cunoasca ENGLEZA şi Daneza/Suedeza sau Norvegiana
- sa dovedeasca abilitati şi cunostinte de operare pe calculator
- sa aibă o bună capacitate de analiză a informaţiilor

Descrierea jobului

* navigarea in mediul online si prospectarea mediilor informatice pentru obtinerea informaţiilor
* analizarea si selectarea informaţiilor relevante
* capacitatea de a se adapta la un sistem informatic intern
* postul nu necesita cunoasterea limbii daneza/suedeza/norvegiana la un nivel avansat, candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului

Compania noastră are o experienta de peste 15 ani in servicii externalizate destinate companiilor, în culegere şi prelucrare de date, studii de piata si previziuni etc.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024