Gratis

Analist compartiment Microbiologie

Laborex 2000

Candidatul Ideal

Avem nevoie de persoane ordonate, perseverente ,care sa aiba studii de biologie/ medicina veterinara/ medicina umana care sa efectueza analize in laboratorul de microbiologie si sa intocmeasca documentele specifice compartimentului.

Descrierea jobului

Job-ul presupune efectuarea de analize microbiologice la produse de larg consum , alimentare si nealimentare si intocmirea de documente specifice postului .

Firma noastra isi desfasoara activitatea in acest domeniu din anul 1994. Ne ocupam cu realizarea de analize microbiologice, fizico-chimie, reziduuri de metale grele , pesticide.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024