Gratis

Analist baza date furnizori cu Franceza - Chisinau

VEO Worldwide Services

Candidatul Ideal

Analist baza de date furnizori (Lb. Franceza), Chisinau

Suntem în căutarea unui profesionist motivat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău în calitate de Analist baza de date furnizori .
Candidatul ideal va fi responsabil de verificarea și prelucrarea datelor furnizorilor, administrarea informațiilor în sistemul CRM și realizarea rapoartelor periodice pentru a monitoriza evoluția indicatorilor.

Cerințe:
  • Cunoștințe avansate în Limba Franceză și nivel mediu în Limba Engleză, sau invers, în funcție de abilitățile lingvistice;
  • Competențe tehnice: Excel – nivel mediu, Power Point, Word, CRM;
  • Abilitati analitice;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare spre rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Administrarea datelor furnizorilor din sistemul informatic CRM;
  • Verificarea corectitudinii fișelor furnizorilor (coduri fiscale, adrese, activitate, catergorii de produse);
  • Realizarea rapoartelor zilnice, săptămânale și lunare pentru a urmări evoluția diferiților indicatori pe care îi furnizează clientului;
  • Crearea, menținerea și furnizarea de informații prin rapoarte și prezentări (Excel și PPT);
  • Asigurarea comunicării eficiente cu departamentele operaționale.
  • Respectarea termenelor limită.

Beneficii:
  • Tichete de masă;
  • Training inițial și asistență pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă de ziua ta de naștere;
  • Oportunitatea de activare într-o companie internațională, cu sedii în 8 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.

Suntem o companie europeană de destocaj, cu peste 16 ani de activitate. Oferim soluții care să-i ajute pe proprietarii de afaceri să-și valorifice stocurile nevândute(colecții anterioare, produse cu data de expirare scurtă, comenzi anulate etc.).

Prin dezvoltare continuă și inovație, luptăm pentru o economie responsabilă și ne dorim să depășim constant cele mai ridicate exigențe ale clienților și colaboratorilor noștri. Facem tot ce ne stă în putință să folosim inteligent și eficient toate resursele pe care le avem la dispoziție – timp, abilități, idei și oameni - contribuind la un viitor economic sustenabil.

Dacă vrei un loc de muncă care îmbină modalitatea de lucru corporate și gândirea antreprenorială, te invităm în echipa noastră!

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024