Gratis

Analist Achizitii

EUROBUSINESS TIPAR

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Cunostinte utilizare MS Office – Excel, Word
- Limba engleza nivel min B2 (vorbit /scris)

- Lucru in echipa
- Proactivitate
- Abilitati de analiza si sinteza, concentrare pe detalii si orientare spre identificarea de solutii
- Abilitati de comunicare, organizare, orientare catre rezultat
- Capacitatea de a lucra cu termene si proceduri de lucru

Descrierea jobului

Responsabil(a) pentru:

Determinarea necesarului de achizitionat
Analizarea stocurilor
Emiterea comenzilor de achizitie, confirmarea acestora,urmarirea livrarilor, verificarea conformitatii livrarilor
Urmarirea, evaluarea si imbunatatirea performantei furnizorilor
Intocmirea, updatarea si verificarea rapoartelor periodice
Intretinerea acuratetii nomenclatorului de produse
Gestionarea bazei de date a furnizorilor
Identificarea si evaluarea noilor oportunitati de achizitii si evaluarea acestora in raport cu portofoliul existent

Beneficii:
Pachet salarial motivant cu plan de dezvoltare profesionala si personala
Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
Posibilitate dе specializare
Program L-V 9:00-18:00 (o ora pauza de masa inclusa)
Contract de munca pe perioada nedeterminata

Compania noastră se mândrește cu faptul că de 20 de ani este o afacere de familie si unul dintre producătorii de top de ambalaje din Sud-Estul Europei. Fabrica noastră deține tehnologii de ultimă generație care oferă calitate superioară produselor.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024