Gratis

Analist Achizitii - la serviciul aprovizionare si transport

REMARUL 16 FEBRUARIE SA

Candidatul Ideal

Descrierea Postului: Căutăm un Analist achiziții pentru sectorul piese de schimb electrice și materiale de sudură. Rolul acesta este esențial în atingerea obiectivelor noastre de creștere și dezvoltare, oferind suport crucial pentru operațiunile noastre de producție.
Cerințe:
  • Abilități organizatorice, de negociere și de lucru în echipă.
  • Competențe analitice și de sinteză, cu o abordare creativă în soluționarea problemelor.
  • Comunicare eficientă și adaptabilitate la schimbări.
  • Permis de conducere categoria B și cunoștințe de limbi străine (constituie avantaje).
  • Orientare către atingerea obiectivelor companiei și contribuție la viziunea noastră de dezvoltare continuă.
  • Cunostiinte in domeniul electric constitue un avantaj.
  • Abilitati de a lucra pe calculator

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea eficientă a aprovizionării cu materiale și componente electrice.
  • Negocierea termenilor de achiziție și monitorizarea livrărilor.
  • Recepția marfii și colaborarea cu gestionarul sectorului electric.
  • Identificarea și evaluarea periodică a furnizorilor.
  • Contribuția la atingerea obiectivelor de producție prin aprovizionare eficientă și inovativă.
Oferim:
  • Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu dinamic și provocator.
  • Participarea la proiecte inovative în industria feroviară.
  • Tichete de masă și decontarea transportului.
  • Un obiectiv clar pentru 2024: învățarea și perfecționarea în domeniul aprovizionarii
  • Oportunitatea de a crește și evolua împreună cu compania

Remarul 16 Februarie, un lider recunoscut în domeniul reparațiilor de material rulant, își fundamentează activitatea pe inovație, excelență tehnică și o viziune orientată spre viitor. Ne dedicăm să menținem și să îmbunătățim în continuare standardul înalt în industria feroviară, având ca obiectiv principal dezvoltarea durabilă și eficientizarea continuă a proceselor noastre.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024