Gratis

Ambalator manual (10 posturi)

Rompharm
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau profesionale;
  • Experiența în: producția de medicamente / industria chimică / industria alimentară / – de minim 1 an va constitui un avantaj;·
  • Cunoștințe de limbă engleză;
  • Cunoștințe de operare PC – pachetul MS Office, – constituie un avantaj;·
  • Capacități bune de atenție, comunicare și de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

Orașul de lucru – orașul Otopeni, județul Ilfov

  • Efectuează ambalarea primară a produselor: pulberi/granule în plicuri, capsule în blistere;
  • Efectuează ambalarea secundară a produselor medicamentoase: ambalare flacoane, plicuri, blistere și fiole în cutii de carton;
  • Efectuează paletizarea ambalajelor;
  • Execută operații de curățare și/sau de dezinfectare ale echipamentelor de fabricație și ale locurilor de ambalare;
  • Responsabil de buna funcționare a echipamentelor utilizate;
  • Alimentează echipamentele de producție cu produse vrac și materiale de ambalare necesare;
  • Efectuează înregistrările necesare conform procedurilor aplicabile (etichete, jurnale, dosare de serie., etc.);
  • Responsabil de utilizarea corespunzătoare a echipamentelor încredințate și bunurilor companiei;
  • Respectă prevederile Regulamentului Intern, precum şi celelalte reguli şi regulamente existente în unitate, ordine ale conducerii, precum și procedurile și instrucțiunile aplicabile activității desfășurate, protecția muncii, PSI, reglementările privind substanțele toxice, periculoase, precursori pentru stupefiante, etc..

Companie producătoare de medicamente și suplimente alimentare

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024