Gratis

AMBALATOR MANUAL INDUSTRIA FARMACEUTICA

S.C. SLAVIA PHARM S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau minime;
  • Experienta nu este obligatorie;
  • Rezistenta la lucrul in picioare si adaptare la un program in 3 schimburi;
  • Persoana dinamica, atenta la detalii, serioasa si riguroasa, cu dexteritate, rapida si responsabila, avand abilitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

  • Executa operatia de ambalare secundara manuala (introducerea unitatilor comerciale ambalate automat in cutiile colective, sigilarea si etichetarea cutiilor colective, alimentarea liniei automate cu pliante si prospecte), respectand standardele de Buna Practica
  • Farmaceutica si de siguranta si sanatate in munca;
  • Semneaza inregistrarile operatiilor efectuate in documentatia interna (Dosarul seriei de produs si Registrul Echipamentelor);
  • Efectueaza operatii de curatare in aria in care isi desfasoara activitatea in acord cu Regulile de Buna Practica si Procedurile Interne;
  • Semnalizeaza neconformitatile aparute in timpul ambalarii secundare a seriei de produs medicamentos.

BENEFICII:
  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Mediu de lucru comunicativ, prietenos si primitor, in care seriozitatea si
  • implicarea in activitate primeaza.

Slavia Pharm este o companie producatoare de medicamente fondata in anul 1997.

In anul 2006, am construit propria linie de productie, iar in 2007 aceasta a fost certificata GMP pentru FFSDO (comprimate, comprimate filmate, capsule, plicuri) si FFSSMD (geluri, crème, unguente).

Cu un portofoliu de 100 de produse, Slavia Pharm are o capacitate de productie de 12 milioane de comprimate, 100 de milioane de plicuri, 500 de milioane de capsule, 1 milion de tuburi pe an.

In cadrul procesului de productie beneficiem de echipamente moderne, iar calitatea produselor este data de un cumul de factori precum sistemul eficient de asigurare a calitatii, personalul specializat si instruit continuu si tehnologia moderna.

Compania produce medicamente de uz uman pentru administrare orala si cutanata: OTC&RX, suplimente alimentare si produse cosmetice.

Productia si vanzarea produselor Slavia Pharm respecta standardele BPF.

Extindem constant gama de produse, axandu-ne pe calitatea lor, pentru a obtine preturi competitive.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024