Gratis

Amanetar

VLADY GOLD S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta intr-un post similar gen banca, casa amanet sau schimb valutar (constituie un avantaj dar nu este obligatorie);
  • Cunostinte operare PC si contabilitate primara;
  • Atitudine profesionala ireprosabila;
  • Capacitate deosebita de relationare si comunicare; Orientare catre clienti
  • Identificarea si intelegerea necesitatilor si nevoilor clientilor;
  • Capacitate de ascultare activa
  • Bune abilitati de vanzare si persuasiune;
  • Atentie la detalii, seriozitate.

Descrierea jobului

  • Activitate de evaluare a obiectelor, bijuteriilor din aur si oferirea serviciilor de amnet, si transfer rapid de bani clientilor;
  • Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate;
  • Activitati de gestionare a magazinului (verificare, evaluare si receptie obiecte si bijuterii din aur, inventariere, intocmirea, prelungirea si lichidarea contractelor de amanet etc.);
  • Mentinerea bunelor relatii cu clientii si solutionarea plangerilor, si nemultumirilor acestora.

Top Amanet se concentreaza pe furnizarea rapida de imprumuturi cu garantii reale, cum ar fi bijuterii din aur, electronice, autovehicule, ceasuri, diamante si alte active valoroase. Cu o experienta de 12 ani pe piata, am fost intotdeauna receptivi la cerintele clientilor nostri, oferind imprumuturi rapide printr-un proces simplu si lipsit de birocratie. La noi, nu va cerem sa prezentati documente precum carnetul de munca sau adeverinta de salariu, asa cum se intampla in mod obisnuit in cazul creditelor bancare.

Pentru a obtine un imprumut la Top Amanet, este suficient sa aveti la dumneavoastra un act de identitate si o garantie sub forma de aur, autovehicule, electronice sau altele asemenea. Contractul nostru poate fi prelungit de cate ori doriti. La noi, veti beneficia de un mediu elegant, curat, sigur si discret, iar personalul nostru tanar si dinamic va va servi cu promptitudine si corectitudine, incercand intotdeauna sa satisfaca cu seriozitate maxima nevoile dumneavoastra in cel mai scurt timp posibil.

Publicat 7 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024