Gratis

AMANETAR

Trend Gold Ifn S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să detină urmatoarele calităţi şi aptitudini

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.
Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi-i se spună ce trebuie să faceţi.
Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.
Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realize.
Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.
Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.
Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual

Cerinte
- Persoana agreabila, cu abilitati de comunicare si relationare interpersonala, capabila sa lucreze in echipa si care prezinta atentie distributiva
- Studii medii obligatorii;
- Abilitati de comunicare si relationare; cunostinte minime de operare PC
- Seriozitate si inalta tinuta morala; flexibilitate si adaptabilitate.
- Reprezinta un avantaj experienta în gestiune numerar, casierie si vânzari

Descrierea jobului

Responsabilitati
-Intocmeste corect si la zi contractele de amanet, precum si lichidarea acestora;
-Verifica aurul primit de la client conform metodologiei stabilite de conducere;
-Verifica si evalueaza corect garantiile - metale pretioase si obiecte electronice;
-Incaseaza sumele de bani de la clienti;
-Tine evidenta contractelor de amanet expirate;
-Evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie;
-Respecta politica firmei, in ceea ce priveste conditiile de lucru.

Salariul este MINIM 3000 LEI NET in functie de disponibilitatea de lucru si orele lucrate

TREND GOLD este o institutie financiara nebancara, localizata in Timisoara,Complex Studentesc, care vine in intampinarea nevoilor tale financiare pe termen scurt, oferindu-ti in plus:

– Servicii de amanet non-stop disponibile in Timisoara; – Practicarea de comisioane fixe si foarte avantajoase; – Diversitatea garantiilor acceptate, de la obiecte de aur pana la autoturisme si electrocasnice; – Primirea in regim de amanet a aurului de 14 karate, 18 karate, 21 de karate si 24 de karate, inclusiv aur alb doar in combinatie, prezentat sub orice forma; – Acceptarea de bijuterii de aur rupte, lipite sau uzate; – Seriozitate si calitate ridicata a serviciilor oferite, dovedite printr-un numar mare de clienti fidelizati.

Publicat 30 Mart. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 29 Apr. 2024