Gratis

Amanetar

FABIO ELECTRONICS IFN S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Cautam personal INTEGRU, AMBITIOS cu dorinta de a se PERFECTIONA .
- persoană pasionată, la curent cu ultimele tehnologii legate de produsele electronice și alte gadgeturi;
- abilităţi de comunicare,negociere și vânzare;
-cunostinte de operare PC;
-abilitati bune de lucru cu cifrele, abilitati de calcul;
-sa fie organizat, punctual si sa detina o atentie sporita la detalii;
-perseverenta si dorinta de colaborare pe termen indelungat;
-experienta nu este necesara insa daca ai mai lucrat cu numerar, constituie un avantaj.
-persoana sociabila, careia sa i placa lucrul cu oamenii.

Descrierea jobului

- evalueaza starea produselor aduse de clienti;
- identifica eventualele probleme tehnice ale produselor;
- consiliaza clientii in alegerea produselor de la vanzare;
- adăugare bijuterii si electronice pe site-ul propriu şi promovare pe site-urile de profil - platforme social, facebook, olx etc
-verificare stare produse aduse de catre clientul;
-intocmirea documentelor pentru acordarea imprumuturilor;
-efectuarea zilnica a operatiunilor de casa;
-intocmirea documentelor primare zilnice.

Beneficii:
-salariul intre 3500 si 6000 lei, care poate fi negociat in functie de cunostinte si experienta.
-comisioane si bonusuri de performanta care pot majora substantial partea salariala.
-tichete de masa;
-sporuri de vechime, de weekend
-perioada de traning asigurata si platita de societate
-zile de concediu de odihna suplimentare in functie de vechimea angajatului in societatea noastra.
-oportunitati de promovare;
-echipa tanara, dinamica si calificata, pe care te poti baza

FABIO ELECTRONICS IFN S.R.L. este o societate (casă de amanet) specializată în acordarea de împrumuturi rapide.
Garantarea împrumuturilor se face, în general, cu obiecte de dimensiuni mici și valoare certă (bijuterii sau obiecte decorative din aur) sau electronice (laptopuri, camere video, aparate foto, telefoane, ceasuri etc.) care se pot evalua la sediul nostru. Evaluarea se face pe loc, după semnarea contractului acordându-se împrumutul.
Este locul în care se pot face achiziții unice. Obiectele folosite sau noi, dar de o calitate superioară, se găsesc pe rafturile Fabio Amanet. Când un operator de amanet împrumuta bani unei persoane, el știe că acel produs poate fi, la un moment dat, expus în vitrina sa spre vânzare.
De peste 17 ani pe piata, suntem la dispoziția dumneavoastră pentru a vă oferi împrumuturi în condiții avantajoase, rapide și sigure în 20 puncte de lucru din Botosani, Dorohoi, Suceava, Falticeni, Gura Humorului, Radauti, Vatra Dornei si Iasi.
Totodata va asteptam sa ne vizitati site-ul www.fabio.ro pentru a vedea produsele aflate pe stoc.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024