Gratis

Ajutor Mecanic / Mecanic Auto / Inginer Mecanic

Real Test S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

SC REAL TEST SRL, societate cu profil auto, doreste marirea echipei, avand urmatoarele posturi vacante :
- Ajutor mecanic auto (experienta si/sau studiile in domeniu constituie avantaj)
*Grila de salarizare estimata : incepand de la salariul minim pe economie, in functie de aptitudini, cunostinte

- Mecanic auto (este obligatorie experienta de minim 2 ani pe aceeasi pozitie ; permis auto minim categoria B)
*Grila de salarizare estimata : 3.000 -5.000 lei net, in functie de categorie, cunostinte, experienta

- Inginer mecanic (sunt obligatorii studiile in domeniu, profil mecanic/mecatronic/autovehicule rutiere; experienta de receptie service/garantist auto/post similar este obligatorie ; permis auto minim categoria B - obligatoriu)
*Componenta financiara se negociaza in cadrul interviului

Descrierea jobului

Pachetele salariale sunt motivante si pot fi cuprinse si bonusatii suplimentare, in functie de performante:
- tichete de masa lunare in conformitate cu legislatia in vigoare
- echipament de lucru
- bonusuri pentru atingerea targetelor semestriale;anuale
- alte tipuri de bonusatii, in acord cu legislatia in vigoare

Programul de lucru este :
08.00 - 17.30 luni - vineri
-pauza de masa in intervalul 12:00 - 13:00 (exista loc amenajat de servire a mesei)

Colectivul nostru este format dintr-o echipa tanara, mixta, dinamica, competitiva si orientata catre succes.
Participam periodic la cursuri de formare, dedicate, acreditate, de nisa.
Imbratisam targetele setate, lucram impreuna la atingerea obiectivelor si performam profesional.
Respectam locul de munca, echipa, clientela si regulile companiei pentru bunul mers al unei activitati sanatoase.

Ne dorim sa primim in echipa noastra persoane :
- statornice
- orientate spre succes
- ce doresc sa performeze, sa invete lucruri noi, sa creasca ierarhic in cadrul companiei
- carora comunicarea cu echipa, clientela, corpul superior intervine natural
- dinamice, organizate, echilibrate, entuziaste, care sa fructifice in folosul profesional timpul petrecut in colectivul de lucru
- pasionate de domeniul auto

In cazul in care ceea ce am prezentat coincide cu dorintele si valorile tale, asteptam :
- prezentarea unui CV
- prezentarea unei recomandari constituie avantaj

In urma selectarii CV-ului, va vom contacta in stabilirea unui interviu si, ulterior, a unei probe de lucru.

SC REAL TEST SRL, societate cu profil auto, ce activeaza in piata din Ialomita, din anul 2001
- Reparator & Distribuitor autorizat Hyundai
- Service auto multimarca Bosch Car Service
- Centru de daune auto ( departament tinichigerie, vopsitorie )
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024