Ajutor gestionar-OTOPENI

Adecco Romania 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane, recruteaza ajutor gestionar pentru clientul sau, o companie ce este lider in comerțul cu materiale de construcți.

Responsibilities:

-Completeaza documentele de receptie specificand si eventualele diferente

-Aduce la cunostinta sefului ierarhic inainte de finalizarea receptiei cazurile de diferenta la receptive

-Decide momentul in care se pot descarca transporturile de marfa in functie de personalul disponibil, spatiul de depozitare, etc

-Verifica autenticitatea actelor ce insotesc marfa: CMR, Factura Fiscala, Aviz de insotire marfa, etc

-Verifica corespondenta dintre produsele trecute pe acte si marfa fizic descarcata

-Participa la inventarele semestriale in comisie si verifica reglajul diferentelor contabile constatate la inventor

-Raspunde de activitatea manipulantilor si stivuitoristilor din subordine si evalueaza periodic activitatea desfasurata de acestia

Benefits

-Salariu 3500 Net

-Tichete de masa (20lei/zi)

-Program de lucru L-V 08:30 – 16:30

-Contract de munca pe perioada determinata

Candidate Profile:

-Absolvent studii medii

-Experienta minima 1 an

-Abilităţi: comunicare si organizare

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.