Gratis

Ajutor gestionar depozit

RECOSPORT
2 poziții

Candidatul Ideal

Manipulant marfa / Operator depozit
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
  • Studii medii, abilitati tehnice, cunostinta operare PC, MS Office
  • Experienta nu este obligatorie insa constituie avantaj.
  • Posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice necesare desfasurarii activitatii
  • Comunicativ, creativ si inovativ in rezolvari
  • Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

  • Gestionar Ajutor este responsabil de coordonarea operatiunilor cu marfa in depozitul de care raspunde: receptie, pastrare in conditii optime, pregatirea livrarilor.
  • Receptionarea marfii de la furnizori
  • Etichetarea produselor din depozit
  • Participa la manipularea si gestionarea marfurilor
  • Ajuta la pregatirea coletelor.
Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 2.500-3.000 ron/luna Net.
  • Bonusuri de performante si Prime de Sarbatori.
  • Decontare transport.

RecoSport are ca principal obiect de activitate importul si distributia de suplimente nutritive si produse pentru sportivi dar si accesorii sportive si aparatura medicala. Ne-am inceput activitatea in Cluj Napoca si inca din anul 2011, suntem ajutorul dumneavoastra principal atunci cand aveti nevoie de un imbold pentru a deveni sportivi de performanta, dar si daca va decideti sa practicati sportul ca un simplu mod de a va petrece timpul liber.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024