Gratis

Ajutor de bucatar / preparator - Aeroport Otopeni

DNATA CATERING S.R.L.
6 poziții

Candidatul Ideal

Dorim sa angajam persoane care:​
​• au experienta in HORECA;
• studii liceale sau scoala profesionala constituie avantaj;
• sunt deschise la comunicare si lucru in echipa;
• sunt sincere si statornice;
• sunt energice si orientate catre client.

Descrierea jobului

Program de lucru: 12/24 si 12/48; doua zile lucratoare cu doua zile libere (in ture:7 - 19); 9 ore/5 zile consecutive.

RESPONSABILITATI:
• Respecta retetele de productie si modul de prezentare a produsului finit conform instructiunilor companiei;
• Verifica specificatia de meniu si detaliile de preparare a alimentelor;
• Se asigura ca produsele alimentare corespund permanent si pe deplin cererii clientului, in ceea ce priveste cantitatea, calitatea, costul si timpul de productie;
• Se asigura ca toate produsele utilizate sunt in conformitate cu procedurile si standardele companiei si legislatiei in vigoare.

BENEFICII:
• Pachetul salarial cuprinde: Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend+tichete de masa+prime+asigurare medicala;
• Spor sarbatoare legala;
• Masa calda, ceai, cafea, apa;
• Cazare in functie de domiciliu/adresa de resedinta, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca;
• Uniforma;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata:
• Garantia corectitudinii contractuale;
• Planuri de dezvoltare profesionala si training,
• Activitati sociale in cadrul companiei;
• Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu.

dnata Catering din Romania furnizeaza pe Aeroportul International Henri Coanda servicii de catering la
bordul aeronavelor si servicii de alimentatie publica inTerminalul Plecari din AIHCB prin unitati de tip:
fast-food, snack-bar, cafenele si restaurant.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024