Gratis

Ajutor bucatar - FULL TIME

URBAN HOME CLUB S.R.L.

Candidatul Ideal

Echipa noastră e în continuă creștere! Vino sa pregatim împreună cei mai tari burgeri din oraș!
Tip job: Full Time / Perioada: Nedeterminata

Cerinte minime:
  • Studii medii finalizate;
  • Atitudine pozitiva;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Experienta constituie un avantaj dar poti face parte din echipa noastra si daca nu ai;
  • AI PESTE 18 ANI - Ne place sa gatim pana tarziu in noapte, ceea ce, legal, e imposibil daca ai sub 18 ani.

Descrierea jobului

Ce vei face?
Ajutor de bucatar:
  • Asimilezi informatii si abilitati practice despre – produse, materii prime si termene de garantie, echipamente, lucrul cu retete, etc.
  • Ajuti la prepararea produselor
  • Montezi si impachetezi produsele
  • Participi la curatenie
  • Ajuti bucatarul in a produce cat mai rapid comenzile.
Beneficii:
  • Pachet salarial de pana la 4000 RON net (suma compusa din salariu fix, sporuri si alte bonusuri).
  • Mediu de lucru frumos si prietenos, alaturi de alti colegi tineri si veseli.
  • Ai 21 de zile de concediu de odihna.
  • Beneficiezi de 100% reducere la mesele din timpul turelor.
  • Training gratuit! O sa avem grija ca tu sa obtii informatiile corecte de la un expert in domeniu.
Program:
  • 2 zile de munca, 2 zile libere
  • Program extins in zilele de vineri si sambata.

Pentru prima data in Pitesti, Papao aduce conceptul de street food, un meniu din strada adus intr-o locatie nonconformista.
Papao este un loc in centrul Pitestiului, care se adreseaza celor ce vor sa experimenteze ceva nou in domeniul fast food-ului.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024