Gratis

Ajutor de Bucatar - Burgerie

FRIED UP S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara intr-o bucatarie (constituie un avantaj)
  • Abilitatea de a lucra intr-un ritm rapid si de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Cunostinte despre igiena alimentara si siguranta in bucatarie
  • Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa
  • Flexibilitate si disponibilitate pentru a lucra in ture, inclusiv in weekend-uri si sarbatori
  • Atitudine pozitiva si dorinta de a invata si a se dezvolta profesional

Descrierea jobului

Descriere job:

Cautam un ajutor de bucatar entuziast si muncitor pentru a se alatura echipei noastre la Fried Up! ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Daca esti pasionat de bucatarie si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic si prietenos, te invitam sa aplici.

Responsabilități principale:
  • Asistarea bucatarului in pregatirea ingredientelor si preparatelor culinare
  • Mentinerea curateniei si ordinii in bucatarie
  • Taierea si pregatirea legumelor, carnii si altor ingrediente
  • Monitorizarea si gestionarea stocurilor de ingrediente
  • Respectarea normelor de igiena si siguranta alimentara
  • Ajutor in prepararea si asamblarea burgerilor conform retetelor stabilite
  • Participarea la curatenia zilnica a bucatariei si echipamentului de bucatarie

Beneficii:

Mediu de lucru dinamic si placut Program de lucru flexibil Posibilitatea de a lucra intr-o echipa prietenoasa si colaborativa Oportunitatea de a invata si a acumula experienta in bucatarie Suport si mentorat din partea personalului cu experienta

Bun venit la Fried Up, noua ta destinație preferată pentru burgeri delicioși și experiențe culinare de neuitat! Burgeria noastră combină pasiunea pentru gătit cu ingrediente proaspete și rețete inovatoare pentru a crea burgeri care să satisfacă și cele mai pretențioase gusturi.

La Fried Up, credem în calitate și autenticitate. Fiecare burger este pregătit cu grijă și atenție, folosind doar cele mai bune ingrediente locale. De la chifle proaspete și suculente, până la carnea fragedă și garniturile delicioase, fiecare element contribuie la un gust desăvârșit.

Ce ne face speciali:

Ingrediente de calitate: Ne mândrim cu utilizarea ingredientelor proaspete, locale și de cea mai bună calitate.
Rețete originale: Fiecare burger este creat după rețete originale, unice, care îmbină tradiția cu inovația.
Servire prietenoasă: Echipa noastră este dedicată să ofere clienților o experiență plăcută și memorabilă, cu un zâmbet și o atitudine pozitivă.

De ce să alegi Fried Up:

Oportunități de carieră: Suntem mereu în căutarea de talente noi care să se alăture echipei noastre și să crească împreună cu noi.
Mediu de lucru plăcut: Apreciem munca în echipă și creăm un mediu de lucru suportiv și motivant.
Dezvoltare profesională: Oferim mentorat din partea personalului cu experiență pentru a te ajuta să atingi potențialul maxim.

Dacă ești pasionat de mâncarea bună și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, te invităm să te alături familiei Fried Up. Împreună, vom crea experiențe culinare de neuitat pentru clienții noștri!
Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 28 Iun. 2024