Gratis

Ajutor bucatar

CHEF IN WHITE S.R.L.
8 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal sa fie energic, sociabil si cu abilitati de comunicare care sa ajute in activitati.
Ne dorim sa avem noi colegi harnici, cu prezenta agreabila, cu spirit de echipa si mereu preocupat de calitate.

Descrierea jobului

Echipa Chef In White isi mareste echipa, astfel ca suntem in cautare de noi colegi care sa ne ajute la servisarea preparatelor pentru clientii restaurantelor/hotelurilor din Bucuresti.

Compania noastra, Chef in White, este inregistrata pe website-urile oficiale, astfel ca vei avea asigurat un loc de munca stabil( full time sau partime) cu contract de munca si mediu de lucru performant.
In functie de orele care se lucreaza se acorda salariu atractiv,dar si competitiv, cu posibilitate de a se specializa pe un domeniu provocator intr-o echipa dinamica si puternica.

De asemenea, pe langa acestea se solicita doar 3 importante responsabilitati:

Respectarea retetarului si a normelor de igiena
Respectarea programului de lucru
Respectarea standardelor calitatii.

Suntem o echipă formată din 2 CHEFI BUCATARI, 6 bucătari, 8 ospătari si un organizator evenimente, care se ocupă în cel mai mic detaliu de partea de organizare și logistică, activând în această formulă din 2019 și organizând peste 150 evenimente de succes.

Organizam evenimente tip corporate cu meniuri stabilite în funcție de tematică, specific, buget, bufet suedez, tapas, finger food, bbq in funcție de locația aleasă.

De asemenea activam si in cadrul unor restaurante/terase TOP din Bucuresti.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024